WÓZEK PRO V3

Cena  z żaglem 3 m2 - 14 999 zł 

Cena z żaglem 4 m2 - 15 999 zł

Cena z żaglem 5 m2 - 16 999 zł

WÓZEK BLOKART PRO V3

 

TRWAŁA KONSTRUKCJA
Zdajemy sobie doskonale sprawę, że wiatr może często przynosić niesprzyjającą pogodę, dlatego opracowując Blokarty konstruktorzy kładli szczególną nacisk aby wózek był trwały i odporny na rdzę. Wszystkie Blokarty są wyposażone w ramę Pro Chassis, wykonaną z antykorozyjnej stali nierdzewnej 304. Nasze wózki są łatwe w czyszczeniu, wystarczy po prostu je po zakończeniu treningu umyć "z węża". Każdy Blokart posiada roczną gwarancję producenta.

INNOWACYJNY DESIGN
Blokarty są idealne dla początkującychjak i  doświadczonych żeglarzy, ponieważ są łatwe do prowadzenia. Dobrze prowadzą się przy słabym wietrze, ale jednocześnie osiągają wysokie osiągi z prędkością dochodzącą do 55 węzłów. Dzięki doskonale przemyslanej konstrukcji są bardzo zwinne i zwrotne a do tego  aby dobrze się na nim bawić wystarczy twarda nawierzchnia wielkości boiska do piłki.

KOMPAKTOWY ROZMIAR
Nasze zestawy można łatwo transportować.  Całość całkowicie spakujesz (wraz z masztem i żaglem) do dedykowanej torby transportowej o wymiarach 0,78 na 1,18 metra. Zestaw przygotujesz do treningu w kilka minut bez użycia jakichkolwiek narzedzi. Zestaw możesz umieścić w bagażniku samochodu a w domu ... włożyć pod łóżko :-) .