Fun, fast, compact

Blokart, najbardziej znany, produkowany seryjnie, wg zasady OneDesign, żaglowóz na świecie. 

2023 European Blokart Championship

W październiku w Wielkiej Brytania odbędą się Mistrzostwa Europy Blokart 2023. Ostatnie regaty tej rangi odbyły się w Europie w roku 2019, później pandemia pokrzyżował szyki regatowe. Ale już jest i my też tam będziemy. Polska reprezentacja na tę imprezę to czterech zawodników w kategorii PRODUCTION. Wszystkie szczegóły z naszych przygotowań znajdziecie w zakładce 2023EBC.

O NAS

Blokart Team Poland

Jest nas na chwilę obecna kilkunastu. Żeglarzy z zamiłowania, hobby lub zawodu. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać "pod żaglami". Razem trenujemy, wymieniamy się doświadczeniami i uwagami. Razem przygotowujemy się do Mistrzostw Europy 2023 w Wielkiej Brytania. 

Czym 
jest
Blokart PRO V3

Wózek
Maszt
żagiel
akcesoria
BK Racing

Regaty

Blokart to nie tylko wyśmienita zabawa i rekreacja. To także rywalizacja i zawody. Co dwa lata odbywają się Mistrzostwa Świata oraz mistrzostwa kontynentów np. Mistrzostwa Europy. Ponadto co roku w większości krajów europy odbywają się mistrzostwa narodowe. To doskonały moment aby zmierzyć z najlepszymi zawodnikami ale także wymienić się doświadczeniami i uwagami. 

Gdzie kupić?

DYSTRYBUTOR W POLSCE

tel: 784 028 458                  

email: michal@blokart.pl      

ul. Kasztanowa 30C                          

62-330 Podstolice.

DEALER polska północna:

Akademia Sportów Wodnych mksailing.pl,

tel: 504 199 272

email: mk@mksailing.pl

ul. Warzelnicza 1,

78-100 Kołobrzeg.