Żeglarze z zamiłowania, hobby lub zawodu. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać "pod żaglami". Razem trenujemy, wymieniamy się doświadczeniami i uwagami czy przygotowujemy się do regat.
Blokart to nie tylko wyśmienita zabawa i rekreacja. To także rywalizacja i zawody. Co dwa lata odbywają się Mistrzostwa Świata oraz mistrzostwa kontynentów np. Mistrzostwa Europy. Ponadto co roku w większości krajów europy odbywają się mistrzostwa narodowe. To doskonały moment aby zmierzyć z najlepszymi zawodnikami ale także wymienić się doświadczeniami i uwagami.
Dołącz do nas.

Zapraszam.

Michał Springer (PL-13)

Od ponad 17 lat żeglujemy na Blokartach w Polsce. Początkowo było to "uzupełnienie" sezonu żeglarskiego który jak wiesz w Polsce nie jest zbyt długi. Z czasem Blokart stał się całorocznym hobby a czas spędzony na wodzie czy to na Nacra, Delphia 24 czy A-cat był kiedy tylko się dało uzupełniany czasem na Blokart. Znajdziesz nas całej praktycznie Polsce. Warszawa, Poznań, Kołobrzeg, Łódź ... to tylko największe lokalizacje skupiające użytkownikaw Blokart.

Od roku 2011 zaczęliśmy, w miarę naszych możliwości, uczestniczyć w regatach Mistrzostw Europy. Nasz team w roku 2011 zajął 4 i 6 miejsce w Mistrzostwach Europy w Holandii. W roku 2019 na Mistrzostwach Europy we Francji nasza ekipa zajęła : II miejsce Michał Springer (PL-13)- Klasa Prod. SH VII miejsce Piotr Woźniak (PL-01) - Klasa Prod. M. Ostatnie ME w UK nie poszły nam szczególnie ... ale ... ale kolejne przed nami :-)

Masz pytania? Napisz do nas.

<Blokart Team Poland

<Rywalizacja